Маж уапсен во Центар, пронајдена прашкаста материја

На 13.05.2022 во 23:15 часот на подрачје на Центар полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода Б.М.(33) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.