25 C
Skopje
понеделник, јули 13, 2020

Меган Маркл сака да работи само со врвни режисери, другите не и биле на ниво

209

Меган Маркл одлучи да се врати на актерството, но сака да работи само со режисерите од  А-списоците за да добие улога по што критичарите ќе ја сфаќаат сериозно.

Поранешната ѕвезда од серијата „Суитс“ е загрижена што критичарите ќе бидат особено груби кон неа откако ќе се врати пред камерите, па затоа сака да биде сигурна дека на својот прв актерски проект ќе има режисер од „вистински калибар“, откако се откажа од кралските должности.

Иако досега добила многу понуди, Меган смета дека повеќето од нив се „излитени и под нејзина чест“, велат изворите.

„Меган му стави до знаење на својот тим дека ќе работи само со режисери на А-списоци, но не мора да значи дека тие сакаат да работат со неа. Може да одземаат многу време и низ мачна постапка, бидејќи Меган сака да го контролира секој аспект од каков било проект на кој работи “, изјави извор за„ Дејли мејл “.

Патем, Хари и Меган се преселиле од Ванкувер во Лос Анџелес во март, а многумина веруваат дека причината е желбата на Меган да се врати на актерскиот свет. Нејзината прва работа по осамостојувањето беше документарецот на Дизни за Слоновите во кој го позајми својот глас, што излезе на 3 април.

Инаку, Меган и Хари станаа официјално независни на 1 април од британскот кралско семејство.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.