Меморандум за соработка меѓу Министерството за труд и социјална политика и СКМ

84

Министерот за труд и социјална политика, Диме Спасов, и претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, денеска ќе потпишат меморандум за соработка.

Настанот ќе се одржи денеска во 11 часот во Министерството за труд и социјална политика.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.