Меркел се радуваше и во германската соблекувална

138

Историскиот успех со репрезентативците на Германија го прослави и германската канцеларка Ангела Меркел која гордо позираше со освоениот пехар во германската соблекувална.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.