Меси се пофали со своите стомачни мускули, Роналдо веднаш го „спушти“ на земја! (ФОТО)

Лео Меси и Кристијано Роналдо во нова битка, дури и кога не станува збор за фудбалот. Имено на своите социјални мрежи Лео Меси со селфи се пофали дека вредно тренира и се пофали со своите стоамачни мускули.

На ова Кристијано Роналдо веднаш врати, објавувајќи фотографии од своите стомачни, поточно како тој изгледа.

Се чини дека Кристијано сакаше да го понижи Лео, веројатно во тоа и успеа ако се знае колку тој посветува внимание на своето тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.