Мицкоски: Да не се заборави -Заев одби помош за вакцини од Русија

93

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил денеска потести дека Заев кога можеше да добие помош за вакцини од Русија-тој ја одби. Да не се заборави, напиша Мицкоски.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.