-1.2 C
Skopje
среда, февруари 8, 2023

Мицкоски: Кој ќе одговара кривично за овој ЕКОцид?

РЕК Битола денес/деновиве. Кој ќе одговара кривично за овој ЕКОцид? Ајде колега Тупанчевски да го видиме на дело вашиот предлог како ќе функционира… се вели во Фејсбук статусот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.