Мицкоски: Најстрога казна за сите вмешани во овој грозоморен случај!

Со голема тага ја примив веста за згаснувањето на животот на младата Вања. Искрено сочувство за загубата на овој млад и невин живот, истакна вечерва лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

„Најстрога казна за сите вмешани во овој грозоморен случај!

Правда мора да има.

Почивај во мир“ – напиша тој.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.