6 C
Skopje
понеделник, април 6, 2020

Мицкоски: Не му помагајте на Заев со бојкот (ВИДЕО)

47

Сите сме на иста страна. Македонија е во прашање, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

„Нашата борба е иста, да не му помагаме на Заев туку да го собориме. Да гласаме за број 2, за проф.д-р Гордана Силјановска Давкова“, порача Мицкоски во видео порака којашто можете да ја погледнете подолу:

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.