12 C
Skopje
среда, мај 27, 2020

Мицкоски: Ново задолжување, а веројатно и уште некој рекетарски скандал

54

Уште еден ден од “животот” на Заев кој станува пекол. На почеток на денот, а бензините поскапеле, владата ги задолжува граѓаните за 61 милиони евра, и веројатно ќе посведочиме за уште некој криминално рекетарски скандал.
Добро утро Македонијо!
#Оставка
#ПредвремениИзбори
#ОбноваНаМакедонија

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.