Мицкоски од Водно – Последни подготовки пред зимската сезона (ФОТО)

83

Последни подготовки пред зимската сезона. Крајот на ноември, Водно и градот убав! Есента со сета своја убавина…, напиша лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.