18.4 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2019

Мицкоски: Погледнете Заевизам на дело- кажувам, заборавам, негирам (ВИДЕО)

133

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил објави видео на кое јасно се гледа дека власта соочена со пораз е се повеќе нервозна.

-Власта соочена со пораз се повеќе е нервозна.

Четири луѓе, со различни изјави за тоа колку Пендаровски е безбеден.

Погледнете го Заевизмот на дело: кажувам, заборавам, негирам…, објавува Мицкоски во својот пост каде има и видео од изјавите, погледнете.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.