Мицкоски: Потребно е сплотување за промените што мора да ги донесеме, само така ќе се избориме за иднината на Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва беше во посета на Гостивар.

-Вечерва во Гостивар. Има надеж за Македонија, потребно е заеднички да се сплотиме за промените кои мора да ги донесеме, само така ќе се избориме за иднината на Македонија, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.