Мицкоски: Среќен роденден татковино! Македонија вечна!

145

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил упати честитка по повод Денот на независноста на Македонија.

Мицкоски порача: Среќен роденден татковино! Македонија вечна!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.