18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на ТВ Сител

56

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19:00 часот ќе гостува во Дневникот на Сител ТВ.

-Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител телевизија. Следете ме, објави преку својата Фејсбук страница Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.