Мицкоски вечерва гостува на ТВ Шења

Следете го моето гостување на ТВ Шења со Насер Селмани од 20:40 часот!, објави на својот Фејсбук профил претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.