Мицкоски вечерва гостува во Дневникот на Сител

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијн Мицкоски вечерва со почеток од 19 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија.

-Следете го моето гостување во дневникот на Сител Телевизија во 19:00 часот, објави Мицкоски на Фејсбук.