16 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020

Мицкоски во Кичево: Ова ќе биде година на промени и обнова

41

Во Кичево, во предвечерието на Василица. Ова ќе биде година на промени и обнова. Народот заслужува подобро, а ВМРО – ДПМНЕ ќе ја донесе шансата и иднината каква оваа држава заслужува. Заедно со народот до нови заеднички победи, напиша на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.