Миле Паника: Не знам зашто Заев брза сите сра*а да ги направи во оваа година

320

Бранко Огњановски попознат под својот прекар Миле Паника на Твитер со жестока критика до Зоран Заев. Тој отворено во својот последен твит го покажа своето незадоволство од работата на Заев и ,,животот” кој тој вети дека ќе го донесе.

Ја не знам зашто Заев брза сите сра*а да ги направи во оваа година, као да ќе нема живот и во 2019, напиша Миле Паника на Твитер.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.