Мисајловски: Гоце е Македонија, а Македонија била и ќе остане вечна

Гоце е Македонија, а Македонија била и ќе остане вечна! Нека е вечна слава на нашиот ДАСКАЛ !!! ДА ЖИВЕЕ РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА !!! Се вели во Фејсбук статусот на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.