Мисајловски со честитка за Денот на народното востание- „11 Октомври“

52

Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ на својот фејсбук профил упати честитика по повод Денот на народното востание-11 Октомври.

-За многу години Денот на народното востание на македонскиот народ !!!
Имајте убав ден Македонци.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.