Мисајловски во Кочани меѓу граѓаните: Папазов проверено знае да реализира проекти кои ќе го направат животот на граѓаните полесен и поквалитетен

Во Кочани помеѓу граѓаните на овој убав град од истокот, пишува на Фејсбук, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

-Љупчо Папазов е кандидатот на ВМРО – ДПМНЕ кој проверено знае да реализира проекти кои ќе го направат животот на граѓаните полесен и поквалитетен. Време е за промени и во Кочани! Доаѓа новата иднина!, додава Мисајловски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.