Мисајловски им се поклони на хероите (ФОТО)

287

За многу години празникот 11 октомври, ден на народното востание на македонскиот народ, напиша Владо Мисајловски на својот ФБ профил.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.