17 C
Skopje
вторник, мај 26, 2020

Мисајловски: Уште посилно во вториот круг заедно да ја поддржиме Силјановска Давкова

38

Победнички Аеродром, победничко Лисиче!!! Уште појако во втор круг, да ја поддржиме сите заедно Гордана Силјановска Давкова, напиша на Фејсбук, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.