15.8 C
Skopje
среда, август 17, 2022

Митко Јанчев најави обиколница во Кавадарци

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кавадарци, Митко Јанчев, секојдневно на својот профил на Фејсбук најавува крупни проекти од неговата програма за локалните избори во Македонија.

Јанчев денес најави обиколница во Кавадарци.

Проект број 4. Обиколница- Кавадарци! Кавадарци за сите! Заокружи број 7! Напиша на Фејсбук кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кавадарци, Митко Јанчев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.