Млада скопјанка нападната од братучед

28

На 22.05.2022 во 23:00 часот во СВР Скопје, 22-годишна девојка од Скопје пријавила дека на улица „Рифат Бурџевиќ“ била физички нападната од својот братучед А.Г. од Скопје.

Според пријавата, нападот се случил поради нарушени семејни односи.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.