Млада скопјанка претепана од момчето, подоцна изело ќотек од нејзината мајка

Во неделата во полнадневните часови, околу 17,50 часот во Полициската станица Чаир, 26-годишна скопјанка пријавила дека околу 13 часот истиот ден на паркинг на подрачјето на Чаир, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиното момче 36-годишниот В.Т. од Скопје.

В.Т. подоцна пријавил дека околу 13,30 часот на паркинг на подрачје на Чаир бил физички нападнат од У.С., мајка на неговата девојка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајо

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.