Млада жена без знаци на живот донесена во ГОБ „8-ми Септември“

Ноќта кон саботата, околу 01,26 часот во СВР Скопје е пријавено дека во Градската општа болница „8-ми Септември“ била донесена 35-годишната А.И. од Скопје без знаци за живот, по што од лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

За настанот е известен Јавен обвинител, по чија наредба телото на починатото лице е предадено на обдукција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.