Момче од Куманово нападнато во Гази Баба

68

На 21.10.2021 во 18:20 часот во СВР Скопје, А.С.(25) од Куманово пријавил дека околу 17:30 часот на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.