Мртов маж пронајден зад „Буњаковец“

169
смрт

Од страна на лекар од Итната медицинска помош била констатирана смрт, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатото лице е предадено на обдукција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.