Мртов маж пронајден во стан во Скопје

180

Во СВР Скопје, вчера било пријавено дека на  улицата „Анастас Митрев“ од стан се жири непријатна миризба.

– Во станот во кој живеел У.И(42) при полициската интервенција  било затекнато телото на скопјанецот во фаза на распаѓање. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Скопје. По наредба на јавен обинител телото е предадено на обдукција, соопшти МВР

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.