Најстилските парчиња во Fashion Group на намалување до -70%!

Првиот месец од годината со себе секогаш носи нови предизвици, па сосема очекувано е да сакаме истите да ги дочекаме подготвени!

Веројатно веќе знаете дека токму месец јануари е месец на сезонските намалувања, па листата на парчиња и процентот на попустите постојано се зголемува! Истото е случај и во продавниците на вашата омилена модна групација Fashion Group, каде од
денеска, намалувањето во одредени брендови ќе достигне и до неверојатни -70%!
Одвојте време за супер шопинг и посетете ги продавниците на Guess, Fashion & Friends, Levi’s, Replay и Dan John каде токму од денеска, 18.01, намалувањата достигнуваат и до -70%!

Целата понуда погледнете ја и онлајн https://bit.ly/3Ifp0gd .

Сега е полесно од кога и да е, без двоумење да си ги набавите сите парчиња кои беа на вашата wish list и да ги направите комбинациите за кои отсекогаш мечтаевте.
Момците пак, не смеат да ја пропуштат неодоливата понуда на омилениот Boss во чија продавница и онлајн https://bit.ly/3IbK0EA ве чекаат неодоливи парчиња на намалување од -30%, а за нови авантури секогаш се подготвуваме во Timberland каде намалувањата достигнаа и до -60%!

Никогаш не било полесно да направите шик комбинации и за овие студени денови, со оглед на тоа што сега, најтоплите класици и тренди парчиња во нашите продавници можете да ги најдете по супер цени.

Сега е она време за да си го набавите омилениот капут или јакна, но и сите оние обувки за кои си велевте дека неодоливо ќе ви прилегаат со зимската комбинација што си ја замисливте. Не двоумете се и набавете си ги и сите романтични кошули, дуксери и маички на куси ракави со кои стилски ќе ја започнеме топлата сезона која ќе дојде многу побрзо одошто очекуваме.

Она на што знаеме дека ќе се израдувате е и информацијата дека од утре, 19.01 започнува супер намалување и во Geox, Okaidi, Parfois, Women ‘secret, Springfield и Mango и тоа до неверојатни -50% односно -70%!

Знаеме дека е многу тешко да се одолее на сите овие понуди, па затоа добро подгответе се пред да тргнете на шопинг. Секогаш, истиот можете да го направите и преку нашата онлајн продавница, каде ве чекаат подеднакво неодоливи понуди!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.