Нападнато 17-годишно момче во Скопје

39

Вчера во 12:40 часот во СВР Скопје, И.М.(54) од Скопје пријавил дека околу 11:30 часот во близина на угостителски објект на ул. Казанџиска неговиот 17-годишен син бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира МВР.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.