Нападнато лице во Припор

206

Вчера во 13,30 часот во УЦ-Скопје за укажување не лекарска помош дошол К.К.(1963) од Скопје, кој бил физички нападнат во населба Припор од страна на НН лица, кои со остар предмет му нанеле повреда во пределот на окото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.