Не сакал да има секс со сопругата, па останал без пенис

802

Жена од Уганда му го отсекла пенисот на својот сопруг, затоа што одбил да има секс со неа, а сакал да ја казни заради тоа што непрекинато пиела алкохол, пренесуваат од „Дејли Мејл“.

Беатрис Акен (30) на 30 јуни се вратила дома во околу 22 часот, па од сопругот Мојсиј Окота (46) побарала да имаат секс.

Тој кажал дека тој ден порано се вратил од лов во текот на денот, дека јадел па легнал да спие, а кога неговата жена се вратила дома го нападнала.

Кога таа дошла дома го повикала да ѝ ја отвори вратата. Тој се разбудил и видел дека панталоните му се потопени со крв.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.