-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

Некои луѓе правдата не може да ги стигне! (ВИДЕО)

386

Во последното издание на поткастот „Утро со Златев“ на Лидер ФМ 107,4, главниот уредник на радиото Љупчо Златев говореше околу бегството на Сашо Мијалков и настаните кои доведоа до ова бегство.

Во краткиот поткаст беа откриени повеќе детали околу настанот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.