Неколку улици утре без вода

Утре поради изведување на водоводен приклучок ф-80мм на ул.Мајаковски 11, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул. Дане Крапчев, Црвена Вода и Благоја Давков од 09:30 часот до санирање на дефектот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.