Нова опрема за професионализација на инспекциските служби на АХВ

120

Како што информираат од АХВ, промцијата е во рамки на прес-конференцијата на која директорот на Агенција за храна и ветеринарство Зоран Поповски, ќе говори на тема „Отворени нови пазари за извоз на месо”.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.