Објавени голи фотографии на позната водителка

 

 

Приватни фотографии на атрактивна водителка завршија на интернет и во весниците, откако бил хакиран нејзиниот мобилен телефон.

 

Станува збор за атрактивната спортска водителка и новинарка од „Sky Italia”,  Дилета Леота. Сексипилните фотографии биле објавени само еден ден откако нејзиниот мобилен телефон бил укреден од непознат сторител. Полицијата започнала истрага за овој случај.

Разголените фотографии кои водителката ги направила само за очите на нејзиниот свршеник, но наместо тоа, тие завршија пред очите на целата јавност.

voditelka

По повод овој настан се огласи и италијанскиот фудбалер Марио Балотели, кој наведува дека секој има право да прави што сака, а дека луѓето кои ги користат овие ситуации не се нормални.