Обвинетите од „Монструм“ насмеани, прават селфи со Заев

146

Обвинетите Хаки Азири, Сами Љута и Агим Исмаиловиќ насмеани излегоа од Кривичниот суд и си направија селфи со Зоран Заев во позадина, додека тој даваше изјава за медиумите по сведочењето во случајот „Монструм“, објави МКД.МК

На денешното рочиште за „Монструм“, Зоран Заев се појави во улога на сведок по барање на родителите на убиените момчиња кај Смилковско Езеро.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.