„Одиме на ЕП!“: ФФМ го објави официјалниот спот на навивачката химна на нашата фудбалска репрезентација

42

Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ) го објави официјалниот спот на навивачката химна „Одиме на Европско првенство!“  на нашата фудбалска репрезентација која е во изведба на групата ВИС Рисови и претставува најава на деби-учеството на нашиот национален тим на еден голем настан.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.