Одрон го запре сообраќајот на патот Делчево – Македонска Каменица

АМСМ информира дека денеска од 11:45 часот цеосно е во прекин сообраќајот на патниот правец А-3 Делчево – Македонска Каменица.

Појаснуваат дека прекинот на сообраќајот е поради одрон на патниот правец.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.