Ограбен вработен на наплатната рампа Глумово

77

Вчера околу 01,40 часот, едно НН лице со закана со пиштол и маскирано со фантомка на главата, од вработениот на наплатна рампа „Глумово“ одзел околу 5.000 денари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.