Ограбена бензинска пумпа на Макпетрол

306
макпетрол

Како што информира МВР, се преземаат мерки за откривање и пронаоѓање на сторителот, како и за целосно расчистување на кривичното дело.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.