Ограбени вработени на бензинска пумпа на автопатот Тетово – Скопје

44

На 19.07.2021 околу 08:50 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензинска пумпа на автопатот Скопје–Тетово, две лица со закана кон вработените ги одзеле парите од дневниот промет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.