Џои од Пријатели со видливи промени

Ѕвездата на популарната серија „Пријатели“, Мет Ле Блан, ретко се појавува во јавноста, но неговото последно појавување ги вознемири фановите. На фотографија снимена во Лос Анџелес, популарниот Џои Трибијани изгледа целосно запуштено, со качена телесна тежина и неизбричена брада.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.