9 C
Skopje
четврток, јуни 4, 2020

Оливер Спасовски исвиркан во Кавадарци (ВИДЕО)

735

Премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерката Мила Царовска и министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Трајан Димковски, денеска беа во посета на тиквешкиот регион. Техничкиот премиер Спасовски со свирежи беше дочекан во Кавадарци.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.