24 C
Skopje
недела, август 9, 2020

Опожарени два приватни автомобила во Скопје

179
Архивска илустрација

Во СВР Скопје денеска било пријавено дека на улица „Христо Чернопеев“ настанал пожар во кој биле опожарени возило „хонда акорд“, сопственост на 33-годишниот Ф.Н. и автомобил „опел астра“, сопственост на 64-годишниот Б.Н., и двајцата од Скопје.

Полициски екипи направиле увид на местото на настанот.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.