Ѓорчев: Вие сте лудаци, на секои 40 минути имате по еден мртов, ама ќе правите попис

132

Ама затоа може попис и одење по дома?! Имате 1 (еден) мртов секои 40 минути.

Оставка‼️ Вие сте лудаци, реагира преку својата Фејсбук страница меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Владимир Ѓорчев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.