Оружен грабеж на бензиска пумпа

143
пумпа

Сторителите со закана со пиштол од вработениот одзеле околу 7000 денари и мобилен телефон, по што го заклучиле во службената просторија и побегнале во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите и за целосно расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.